Wedstrijdschema zaalvoetbal scholencompetitie

Scholencompetitie Speelronde 1 – Sporthal de triangel (21 oktober 2022)

15:40 - 15:54

Olympus College

Mondial Leuvensbroek 2

15:56 - 16:10

Pontem College

Tarcisiusschool

16:12 - 16:26

Het Rijks

SSGN

16:28 - 16:42

Mondial Leuvensbroek 1

Mondial Meeuwse Acker

16:44 - 16:58

Pro College

Olympus College

17:00 - 17:14

Olympus College

Mondial Leuvensbroek

17:16 - 17:30

SSGN

Pontem College

Scholencompetitie Speelronde 2 – Sporthal Mondial Leuvensbroek (2 december 2022)

15:40 - 15:54

Pro College

Het Rijks

15:56 - 16:10

Tarcisiusschool

Mondial Meeuwse Acker

16:12 - 16:26

Mondial Leuvensbroek 2

Het Rijks

16:28 - 16:42

Jorismavo

Mondial Meeuwse Acker

16:44 - 16:58

Pro College

Jorismavo

17:00 - 17:14

Pontem College

Mondial Meeuwse Acker

17:16 - 17:30

Jorismavo

Mondial Leuvensbroek 2

17:32 - 17:46

Pontem College

Jorismavo

Scholencompetitie Speelronde 3 – Sporthal Mondial Leuvensbroek (13 januari 2023)

15:40 - 15:54

Mondial Meeuwse Acker

Mondial Leuvensbroek 1

15:56 - 16:10

Olympus College

Het Rijks

16:12 - 16:26

Jorismavo

Mondial Leuvensbroek 1

16:28 - 16:42

Mondial Meeuwse Acker

Kandinsky Malderburcht

16:44 - 16:58

Mondial Leuvensbroek 2

SSGN

17:00 - 17:14

Kandinsky Malderburcht

Jorismavo

17:16 - 17:30

Mondial Leuvensbroek 1

SSGN

17:32 - 17:46

Olympus College

Mondial Leuvensbroek

Scholencompetitie Speelronde 4 – Sporthal de triangel (3 maart 2023)

15:40 - 15:54

Olympus College

Het Rijks

15:56 - 16:10

Jorismavo

Aventurijn Hatertseweg

16:12 - 16:26

Kandinsky Malderburcht

Pontem College

16:28 - 16:42

Olympus College

Jorismavo

16:44 - 16:58

Mondial Leuvensbroek 1

Kandinsky Maldenburcht

17:00 - 17:14

Het Rijks

Aventurijn Hatertseweg

17:16 - 17:30

Mondial Leuvensbroek 1

Pontem College

17:32 - 17:46

Het Rijks

Jorismavo

Scholencompetitie Speelronde 5 – Sporthal de triangel (14 april 2023)

15:40 - 15:54

Yuverta

Olympus College

15:56 - 16:10

Tarcisiusschool

Mondial Leuvensbroek 1

16:12 - 16:26

SSGN

Yuverta

16:28 - 16:42

Pontem College

Mondial Leuvensbroek 1

16:44 - 16:58

SSGN

Tarcisiusschool

17:00 - 17:14

Mondial Meeuwse Acker

Pontem College

17:16 - 17:30

SSGN

Olympus College

17:32 - 17:46

Mondial Meeuwse Acker

SSGN

Scholencompetitie Speelronde 6 – Sporthal de triangel (26 mei 2023)

15:40 - 15:54

Mondial Leuvensbroek 2

Pro College

15:56 - 16:10

Olympus College

Aventurijn Hatertseweg

16:12 - 16:26

Het Rijks

Yuverta

16:28 - 16:42

Mondial Leuvensbroek 2

Olympus College

16:44 - 16:58

Mondial Leuvensbroek 2

Het Rijks

17:00 - 17:14

Aventurijn Hatertseweg

Pro College

17:16 - 17:30

Yuverta

Mondial Leuvensbroek 2

17:32 - 17:46

Aventurijn Hatertseweg

Mondial Leuvensbroek 2

Scholencompetitie Finaledag – Sporthal de triangel (23 juni 2023)

15:30 - 15:45

Winnaar Poule A

2de plaats Poule B

15:47 - 16:02

Winnaar Poule B

2de plaats Poule A

16:04 - 16:19

Winnaar Poule A

2de plaats Poule B

16:21 - 16:36

Winnaar Poule B

2de plaats Poule A

16:38 - 16:53

Nummer 1

Nummer 2

16:55 - 17:10

Winnaar Halve Finale 1

Winnaar Halve Finale 2

17:12 - 17:27

Winnaar Halve Finale 1

Winnaar Halve Finale 2

Scholencompetitie Speelronde 1

Scholencompetitie Speelronde 2

Scholencompetitie Speelronde 3

Scholencompetitie Speelronde 4

Scholencompetitie Speelronde 5

Scholencompetitie Speelronde 6

Scholencompetitie Finaledag